23 zdjęcia

Venta de piso en Petrer, Petrer
158 000 €
1 756 € / m²Alicante, Petrer, Petrer
Ref: 496900
MieszkaniaPodkategorie
1997Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
90 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1997
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro3
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane90 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania