40 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
1 100 000 €
4 000 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Torre de la Horadada
Ref: 336287
Casa independienteKompleks
2000Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
7Sypialnie
4Łazienki
275 m²m2 zabudowane
224 m²m2 użytkowe
569 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2000
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie7
- Łazienki4
- m2 zabudowane275 m²
- m2 użytkowe224 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki569 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Torre de la Horadada
Going to this location!Loading...