5 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
215 000 €
1 222 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Strefa Pueblo, Calle Pegaso
Ref: 375280
2005Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
176 m²m2 zabudowane
146 m²m2 użytkowe
146 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2005
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane176 m²
- m2 użytkowe146 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki146 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
W budynku
- Parking prywatny
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Strefa Pueblo, Calle Pegaso
Going to this location!Loading...