38 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
565 000 €
4 280 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Mil Palmeras, Mil Palmeras
Ref: 401701
Mil PalmerasKompleks
2016Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
3Łazienki
132 m²m2 zabudowane
120 m²m2 użytkowe
295 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2016
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- OgrzewaniePompa ciepła
Dane nieruchomości
- KompleksMil Palmeras
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki3
- m2 zabudowane132 m²
- m2 użytkowe120 m²
- OrientacjaZachód, Południe
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki295 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Mil Palmeras, Mil Palmeras
Going to this location!Loading...