20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
365 000 €
929 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Pinar de Campoverde, Calle Albaricoquero
Ref: 401744
2007Rok oddania
Do remontuStan nieruchomości
3Sypialnie
4Łazienki
393 m²m2 zabudowane
300 m²m2 użytkowe
958 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2007
- Stan nieruchomościDo remontu
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
- OgrzewanieCentralny
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki4
- m2 zabudowane393 m²
- m2 użytkowe300 m²
- OrientacjaWschód, Południe
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki958 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Pinar de Campoverde, Calle Albaricoquero
Going to this location!Loading...