40 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
2 590 000 €
5 756 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Pinar de Campoverde, Pinar de Campoverde
Ref: 401748
Casa independienteKompleks
2016Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
4Łazienki
450 m²m2 zabudowane
1 340 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2016
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie5
- Łazienki4
- m2 zabudowane450 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki1 340 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Pinar de Campoverde, Pinar de Campoverde
Going to this location!Loading...