40 zdjęć

Venta de finca rústica en Pinar de Campoverde , Pilar de la Horadada
340 000 €
2 345 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Pinar de Campoverde, Pinar de Campoverde
Ref: 425378
Casa independienteKompleks
Finca rústicaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
145 m²m2 zabudowane
3 221 m²Powierzchnia działki
PomarańczeUprawy
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieFinca rústica
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane145 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki3 221 m²
Base
- UprawyPomarańcze
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Pinar de Campoverde, Pinar de Campoverde
Going to this location!Loading...