20 zdjęć

Venta de chalet independiente en Avenida los Villenas, Pilar de la Horadada
184 900 €
984 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Strefa Pueblo, Avenida los Villenas
Ref: 450507
Chalet niezależnyPodkategorie
1974Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
188 m²m2 zabudowane
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1974
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane188 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
W budynku
- Parking prywatny
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Strefa Pueblo, Avenida los Villenas
Going to this location!Loading...