38 zdjęć

Venta de chalet adosado en Calle Margarita Mojón , Pilar de la Horadada
450 000 €
4 545 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, El Mojón, Calle Margarita Mojón
Ref: 468233
Szeregowe domyPodkategorie
2006Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
99 m²m2 zabudowane
81 m²m2 użytkowe
94 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2006
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane99 m²
- m2 użytkowe81 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki94 m²
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, El Mojón, Calle Margarita Mojón
Going to this location!Loading...