51 zdjęć

Venta de chalet independiente en Mil Palmeras, Pilar de la Horadada
220 000 €
3 548 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Mil Palmeras, Mil Palmeras
Ref: 468278
Mil PalmerasKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
2005Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
1Łazienki
62 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2005
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksMil Palmeras
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane62 m²
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Mil Palmeras, Mil Palmeras
Going to this location!Loading...