60 zdjęć

Venta de chalet independiente en Pinar de Campoverde, Pilar de la Horadada
409 500 €
2 017 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Pinar de Campoverde, Pinar de Campoverde
Ref: 468289
Casa independienteKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
1998Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
203 m²m2 zabudowane
1 266 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1998
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieChalet niezależny
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane203 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki1 266 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Pinar de Campoverde, Pinar de Campoverde
Going to this location!Loading...