39 zdjęć

Venta de chalet adosado en Calle Lisboa , Pilar de la Horadada
238 900 €
2 463 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Calle Lisboa
Ref: 473546
Szeregowe domyPodkategorie
2003Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
97 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2003
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane97 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyE
- Emisje1234.99 kg CO2/m² year
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Calle Lisboa
Going to this location!Loading...