40 zdjęć

Venta de chalet independiente en Avenida de lo Monte, Pilar de la Horadada
559 900 €
4 479 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Strefa Pueblo, Avenida de lo Monte
Ref: 473582
Chalet niezależnyPodkategorie
2024Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
3Łazienki
125 m²m2 zabudowane
101 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2024
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki3
- m2 zabudowane125 m²
- m2 użytkowe101 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyB
- Emisje5 kg CO2/m² year
- Zużycie energii27 kwh/m² year
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Strefa Pueblo, Avenida de lo Monte
Going to this location!Loading...