56 zdjęć

Venta de chalet independiente en Torre de la Horadada, Pilar de la Horadada
599 000 €
3 941 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Torre de la Horadada
Ref: 473609
Casa independienteKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
4Łazienki
152 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki4
- m2 zabudowane152 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Torre de la Horadada
Going to this location!Loading...