13 zdjęć

Venta de chalet independiente en Calle Lila s/n, Pilar de la Horadada
369 900 €
2 176 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, El Mojón, Calle Lila s/n
Ref: 473797
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
170 m²m2 zabudowane
80 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane170 m²
- m2 użytkowe80 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, El Mojón, Calle Lila s/n
Going to this location!Loading...