47 zdjęć

Venta de chalet independiente en Torre de la Horadada, Pilar de la Horadada
595 000 €
2 172 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Torre de la Horadada
Ref: 478138
Casa independienteKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
274 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane274 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyE
- Zużycie energii248 kwh/m² year
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Torre de la Horadada
Going to this location!Loading...