40 zdjęć

Venta de chalet independiente en Avenida de las Villas, Pilar de la Horadada
698 000 €
5 769 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Avenida de las Villas
Ref: 484306
Chalet niezależnyPodkategorie
1973Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
121 m²m2 zabudowane
113 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1973
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane121 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki113 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Avenida de las Villas
Going to this location!Loading...