62 zdjęcia

Venta de chalet independiente en Pinar de Campoverde, Pilar de la Horadada
460 000 €
1 769 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Pinar de Campoverde, Pinar de Campoverde
Ref: 485027
Casa independienteKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
260 m²m2 zabudowane
471 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane260 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki471 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
W budynku
- Basen
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Pinar de Campoverde, Pinar de Campoverde
Going to this location!Loading...