50 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
344 999 €
772 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Strefa Pueblo, Calle San Isidro s/n
Ref: 485369
1991Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
447 m²m2 zabudowane
397 m²m2 użytkowe
382 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1991
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane447 m²
- m2 użytkowe397 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki382 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Strefa Pueblo, Calle San Isidro s/n
Going to this location!Loading...