34 zdjęcia

Venta de chalet adosado en Calle Margarita Salas , Pilar de la Horadada
366 000 €
3 486 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Strefa Pueblo, Calle Margarita Salas
Ref: 495866
Szeregowe domyPodkategorie
2007Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
105 m²m2 zabudowane
104 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2007
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane105 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki104 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyE
- Emisje37 kg CO2/m² year
- Zużycie energii198 kwh/m² year
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
W budynku
- Parking prywatny
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Strefa Pueblo, Calle Margarita Salas
Going to this location!Loading...