40 zdjęć

Venta de chalet adosado en Calle Dunas , Pilar de la Horadada
295 000 €
2 757 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Pueblo Latino, Calle Dunas
Ref: 496762
Szeregowe domyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
107 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane107 m²
- OrientacjaWschód, Zachód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
W budynku
- Basen
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Pueblo Latino, Calle Dunas
Going to this location!Loading...