50 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
360 000 €
1 731 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Calle Caleta, 26
Ref: 497114
1983Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
2Łazienki
208 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1983
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie5
- Łazienki2
- m2 zabudowane208 m²
- OrientacjaWschód, Zachód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Calle Caleta, 26
Going to this location!Loading...