50 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
390 000 €
3 939 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Pueblo Latino, Calle Río Nacimiento s/n
Ref: 500450
2003Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
99 m²m2 zabudowane
250 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2003
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane99 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki250 m²
Base
- Całkowita liczba pięter2
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Pueblo Latino, Calle Río Nacimiento s/n
Going to this location!Loading...