20 zdjęć

Venta de piso en Avenida de Austria, Pilar de la Horadada
299 500 €
4 047 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Mil Palmeras, Avenida de Austria
Ref: 328803
MieszkaniaPodkategorie
1995Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
74 m²m2 zabudowane
69 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1995
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane74 m²
- m2 użytkowe69 m²
- OrientacjaWschód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Mil Palmeras, Avenida de Austria
Going to this location!Loading...