20 zdjęć

Venta de ático en Calle Albacete, 41, Pilar de la Horadada
229 000 €
2 544 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Calle Albacete, 41
Ref: 336245
PenthousePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
90 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategoriePenthouse
- Piętro2
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane90 m²
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Calle Albacete, 41
Going to this location!Loading...