20 zdjęć

Venta de piso en Calle Fernando de Rojas, 54, Pilar de la Horadada
375 000 €
4 573 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Mil Palmeras, Calle Fernando de Rojas, 54
Ref: 425296
MieszkaniaPodkategorie
2004Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
82 m²m2 zabudowane
80 m²m2 użytkowe
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2004
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
- OgrzewaniePompa ciepła
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane82 m²
- m2 użytkowe80 m²
- OrientacjaWschód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyC
- CEE EmisjaNieruchomości
- Emisje39 kg CO2/m² year
- Zużycie energii27 kwh/m² year
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Mil Palmeras, Calle Fernando de Rojas, 54
Going to this location!Loading...