20 zdjęć

Venta de piso en Calle Río Guadalquivir, Pilar de la Horadada
185 000 €
2 569 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Mil Palmeras, Calle Río Guadalquivir
Ref: 450522
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
1Łazienki
72 m²m2 zabudowane
68 m²m2 użytkowe
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane72 m²
- m2 użytkowe68 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Mil Palmeras, Calle Río Guadalquivir
Going to this location!Loading...