21 zdjęć

Venta de piso en CL ANZUELO, 9, Pilar de la Horadada
159 000 €
2 239 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, CL ANZUELO, 9
Ref: 468332
MieszkaniaPodkategorie
2006Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
1Łazienki
71 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2006
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane71 m²
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, CL ANZUELO, 9
Going to this location!Loading...