40 zdjęć

Venta de piso en Plaza Campoamor, Pilar de la Horadada
115 000 €
1 237 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Strefa Pueblo, Plaza Campoamor
Ref: 473634
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
3Sypialnie
1Łazienki
93 m²m2 zabudowane
84 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- Piętro1
- Sypialnie3
- Łazienki1
- m2 zabudowane93 m²
- m2 użytkowe84 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyE
- CEE EmisjaE
- Emisje1 kg CO2/m² year
- Zużycie energii1 kwh/m² year
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
W budynku
- Winda
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Strefa Pueblo, Plaza Campoamor
Going to this location!Loading...