12 zdjęć

Venta de piso en Avenida Libertad s/n, Pilar de la Horadada
425 000 €
4 293 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Strefa Pueblo, Avenida Libertad s/n
Ref: 473681
Aires del MediterráneoKompleks
MieszkaniaPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
1Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
99 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksAires del Mediterráneo
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro1
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane99 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Strefa Pueblo, Avenida Libertad s/n
Going to this location!Loading...