9 zdjęć

Venta de piso en Calle Parque Antonio Gálvez s/n, Pilar de la Horadada
275 000 €
4 435 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Calle Parque Antonio Gálvez s/n
Ref: 473801
MieszkaniaPodkategorie
2013Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
62 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2013
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- Piętro1
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane62 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Calle Parque Antonio Gálvez s/n
Going to this location!Loading...