42 zdjęcia

Venta de piso en Zona Pueblo, Pilar de la Horadada
239 500 €
2 603 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Strefa Pueblo, Zona Pueblo
Ref: 481972
Casa independienteKompleks
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
92 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane92 m²
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Strefa Pueblo, Zona Pueblo
Going to this location!Loading...