48 zdjęć

Venta de piso en SANCHEZ LOZANO, 73, Pilar de la Horadada
340 000 €
4 304 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, SANCHEZ LOZANO, 73
Ref: 482102
MieszkaniaPodkategorie
2008Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
79 m²m2 zabudowane
78 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2008
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane79 m²
- m2 użytkowe78 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyB
- Emisje75 kg CO2/m² year
- Zużycie energii48 kwh/m² year
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, SANCHEZ LOZANO, 73
Going to this location!Loading...