12 zdjęć

Venta de piso en Calle Manuel Molino, 1, Pilar de la Horadada
230 000 €
2 556 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Calle Manuel Molino, 1
Ref: 484264
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
3Piętro
3Sypialnie
1Łazienki
90 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro3
- Sypialnie3
- Łazienki1
- m2 zabudowane90 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Udogodnienia mieszkania
- Taras
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Calle Manuel Molino, 1
Going to this location!Loading...