11 zdjęć

Venta de piso en Playa 24, 24, Pilar de la Horadada
108 000 €
3 176 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Mil Palmeras, Playa 24, 24
Ref: 493187
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
3Piętro
1Sypialnie
1Łazienki
34 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro3
- Sypialnie1
- Łazienki1
- m2 zabudowane34 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Udogodnienia mieszkania
- Magazyn
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Mil Palmeras, Playa 24, 24
Going to this location!Loading...