47 zdjęć

Venta de piso en Mil Palmeras, Pilar de la Horadada
300 000 €
3 704 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Mil Palmeras, Mil Palmeras
Ref: 498963
Mil PalmerasKompleks
MieszkaniaPodkategorie
2024Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
1Łazienki
81 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2024
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksMil Palmeras
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane81 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Mil Palmeras, Mil Palmeras
Going to this location!Loading...