11 zdjęć

Venta de piso en LEVANTE, 102, Pilar de la Horadada
259 000 €
3 866 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Pueblo Latino, LEVANTE, 102
Ref: 499123
MieszkaniaPodkategorie
2017Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
67 m²m2 zabudowane
61 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2017
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane67 m²
- m2 użytkowe61 m²
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Pueblo Latino, LEVANTE, 102
Going to this location!Loading...