24 zdjęcia

Venta de piso en Torre de la Horadada, Pilar de la Horadada
229 900 €
2 472 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Torre de la Horadada
Ref: 499479
Casa independienteKompleks
MieszkaniaPodkategorie
2023Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
93 m²m2 zabudowane
73 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2023
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane93 m²
- m2 użytkowe73 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada, Torre de la Horadada
Going to this location!Loading...