15 zdjęć

Venta de piso en Calle Covadonga, Pilar de la Horadada
137 999 €
1 053 € / m²Alicante, Pilar de la Horadada, Strefa Pueblo, Calle Covadonga
Ref: 500162
MieszkaniaPodkategorie
1950Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
3Sypialnie
1Łazienki
131 m²m2 zabudowane
85 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1950
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie3
- Łazienki1
- m2 zabudowane131 m²
- m2 użytkowe85 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Udogodnienia mieszkania
- Klimatyzacja
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Pilar de la Horadada, Strefa Pueblo, Calle Covadonga
Going to this location!Loading...