19 zdjęć

Venta de piso en Pinoso, Pinoso
124 000 €
821 € / m²Alicante, Pinoso, Pinoso
Ref: 203688
MieszkaniaPodkategorie
1Piętro
4Sypialnie
2Łazienki
151 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane151 m²