40 zdjęć

Venta de chalet independiente en Balcon de Ponoig, 40, Polop
545 000 €
5 291 € / m²Alicante, Polop, Casco urbano, Balcon de Ponoig, 40
Ref: 443049
Bay ViewKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
3Sypialnie
3Łazienki
103 m²m2 zabudowane
337 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dane nieruchomości
- KompleksBay View
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki3
- m2 zabudowane103 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki337 m²
Adres
Alicante, Polop, Casco urbano, Balcon de Ponoig, 40
Going to this location!Loading...