20 zdjęć

Venta de chalet adosado en Calle Escritor Vintila Horia , Polop
224 000 €
1 867 € / m²Alicante, Polop, Casco urbano, Calle Escritor Vintila Horia
Ref: 443112
Szeregowe domyPodkategorie
2006Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
120 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2006
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane120 m²
Adres
Alicante, Polop, Casco urbano, Calle Escritor Vintila Horia
Going to this location!Loading...