13 zdjęć

Venta de chalet independiente en Xirles s/n, Polop
155 000 €
1 157 € / m²Alicante, Polop, Xirles, Xirles s/n
Ref: 443144
Chalet niezależnyPodkategorie
Do remontuStan nieruchomości
1Sypialnie
1Łazienki
134 m²m2 zabudowane
130 m²m2 użytkowe
2 000 m²Powierzchnia działki
TakDostawa energii elektrycznej
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie1
- Łazienki1
- m2 zabudowane134 m²
- m2 użytkowe130 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki2 000 m²
Base
- Dostawa energii elektrycznejTak
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania