20 zdjęć

Venta de chalet adosado en Calle rafael luis gomez carrasco, 4 , Polop
289 000 €
1 624 € / m²Alicante, Polop, Casco urbano, Calle rafael luis gomez carrasco, 4
Ref: 443150
Szeregowe domyPodkategorie
2010Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
178 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2010
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane178 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Polop, Casco urbano, Calle rafael luis gomez carrasco, 4
Going to this location!Loading...