40 zdjęć

Venta de chalet independiente en Casco urbano, Polop
550 000 €
1 259 € / m²Alicante, Polop, Casco urbano, Casco urbano
Ref: 443168
Casa independienteKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
5Łazienki
437 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie5
- Łazienki5
- m2 zabudowane437 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Polop, Casco urbano, Casco urbano
Going to this location!Loading...