41 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
575 000 €
3 159 € / m²Alicante, Polop, Casco urbano, Casco urbano
Ref: 482221
Casa independienteKompleks
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
3Łazienki
182 m²m2 zabudowane
369 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- Sypialnie3
- Łazienki3
- m2 zabudowane182 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki369 m²
Base
- Całkowita liczba pięter2
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Polop, Casco urbano, Casco urbano
Going to this location!Loading...