24 zdjęcia

Venta de chalet independiente en La Alberca, Polop
590 000 €
2 770 € / m²Alicante, Polop, La Alberca, La Alberca
Ref: 484201
Chalet niezależnyPodkategorie
2017Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
3Łazienki
213 m²m2 zabudowane
158 m²m2 użytkowe
403 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2017
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie5
- Łazienki3
- m2 zabudowane213 m²
- m2 użytkowe158 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki403 m²
Base
- Całkowita liczba pięter2
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania