20 zdjęć

Venta de chalet adosado en CL ANTONIO MULA FRANCO , Rafal
135 900 €
1 678 € / m²Alicante, Rafał, CL ANTONIO MULA FRANCO
Ref: 452709
Szeregowe domyPodkategorie
1980Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
1Łazienki
81 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1980
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- Sypialnie4
- Łazienki1
- m2 zabudowane81 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania