50 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
795 000 €
1 799 € / m²Alicante, Rebolledo, Rebolledo
Ref: 484717
2017Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
5Łazienki
442 m²m2 zabudowane
400 m²m2 użytkowe
1 954 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2017
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie5
- Łazienki5
- m2 zabudowane442 m²
- m2 użytkowe400 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki1 954 m²
Base
- Całkowita liczba pięter3
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano