20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
1 000 000 €
572 € / m²Alicante, Rebolledo, Paseo Mayor
Ref: 323455
Lokale handlowePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
14Łazienki
1 748 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- Łazienki14
- m2 zabudowane1 748 m²